Svatba na statku s nezapomenutelnou atmosférou

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 9

TOP

Zobrazit detail

Sál, místnost , Farma

Stačí si priať a my sa o všetko postaráme. Nechajte sa očariť jedinečným priestorom, kde sa ozýva radosť, zábava a láska.

Prietrž

Zobrazit detail

Restaurace , Farma , Penzion , Statek

5.0

Selský dvůr je bývalá hospodářská usedlost, která prošla kompletní rekonstrukcí, o čemž se můžete přesvědčit na každém kroku. V současné době dostává zcela nový kabát.

Most

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Farma , Penzion , Statek

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobrazit detail

Farma

Přejete si obřad u rybníka, v přírodě, u zámečku nebo dokonce v balonu? Nic není nemožné, Safari Resort nabízí velké množství netradičních zážitků. Safari Resort nabízí zázemí, ubytování, vybavení a cateringové služby Bistra Naše Farma. Maximální ubytovací kapacita je až 82 míst. Kapacita pro hostinu je 120 míst. Vše na jednom místě: obřad v přírodě, hostina, ubytování, prostor na tanec, zábavu i zážitky.

České Budějovice

Zobrazit detail

Stodola , Farma , Statek

Po několik generací zachovalou stodolu jsme přeměnili na kouzelné místo pro svatební obřady nebo společenské akce. Název našeho místa je odvozen od majestátní lípy, která stojí přímo u dřevěné stodoly. K areálu patří velká farma s dančí a jelení zvěří a pozemky s nádherným výhledem do širokého okolí. Při rekonstrukci byl zachován "starobylý" styl, ale s nádechy moderních prvků.

Čížkov

Zobrazit detail

Sál, místnost , Farma , Statek

Dolný Majer je usadlosť na okraji Senca v blízkosti Čiernej vody. Priestory nášho Majera Vám ponúkame v rámci organizácie svadobnej hostiny kompletne na prenájom počas celého víkendu. Svadobnú hostinu organizujeme v našej hlavnej sále, kde sa zmestí 60 svadobných hostí, čo zabezpečuje aj dostatočné miesto pre svadobný parket. Sme tu len pre Vás!

Senec

Zobrazit detail

Stodola , Farma , Statek

Zažijte svatbu přímo ve vinicích. Naše romantické místo se stylovou stodolou s kapacitou 80 osob se nachází v krásné vinařské oblasti Tekov. Propojení s venkovní terasou poskytuje další prostor i možnosti. Rozsáhlý areál je plný krásných zákoutí a jedinečných uměleckých děl s vinařskou tematikou. Hosté se mohou projet na elektrických vozech, uspořádat piknik ve vinicích nebo si vychutnat ochutnávku vína.

Levice

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Restaurace , Farma

Romantický drevený altánok vo vidieckom štýle vhodný pre vašu svadbu ,rodinnú oslavu ,teambuilding a iné spoločenské akcie.

Opatovce

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Svatební stan , Stodola , Restaurace , Ranč , Farma , Koliba , Penzion , Statek

5.0

Povedzte áno v dych berúcej prírode. Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Kvačany