Svatební sál vašich snů už čeká.
Vyberte si z naší široké ponuky.

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 16

Zobrazit detail

Rezort , Stodola , Statek

5.0

Stodola Plástovice je perfektním místem v srdci jižních Čech, kde je prostor pro lásku, něžnost a vzájemnou pospolitost. Díky 10 leté zkušenosti v oblasti svatebních realizací našeho provozovatele, jsme na Stodole připraveni tento nezapomenutelný okamžik udělat přesně takový, jaký jste si ho vysnili … protože my v lásku věříme.

Sedlec

Zobrazit detail

Rezort , Stodola , Restaurace , Statek

Výjimečné prostory pro Vaši výjimečnou událost!

Rakovník

Zobrazit detail

Zámeček , Zámek , Stodola , Statek

Dokonalé svatební místo s ubytováním. Nabízíme Vám unikátní svatební místo, kde si můžete uspořádat svatbu na míru v zámku, nebo před zámkem. Naopak, jestli milujete přírodu a chcete se vzít v jejím souladu, nabízíme pro obřady okolní zahrady. Následně Vás bude hřát myšlenka, že pronájmem pomáháte s obnovou této kulturní památky. Děkujeme Nadační fond Vidžín

Úterý

Zobrazit detail

Restaurace , Farma , Penzion , Statek

5.0

Selský dvůr je bývalá hospodářská usedlost, která prošla kompletní rekonstrukcí, o čemž se můžete přesvědčit na každém kroku. V současné době dostává zcela nový kabát.

Most

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Farma , Penzion , Statek

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Statek

4.5

Krásné rodinné místo s velkou kapacitou ubytování. Vše na jednom místě, nikam nemusíte odjíždět, pouze si užívat svou rodinu a hosty. Připravíme vám dokonalý zážitek, který si vstup do manželství rozhodně zaslouží. V areálu preferujeme soukromí, po dobu svatby budete sami. Všechny věkové kategorie si na statku najdou své a cítí se zde jako doma. Pravidelně se nám stává, že se druhý den po svatbě nikomu nechce domů.

Luková

Zobrazit detail

Stodola , Statek

5.0

Svatba přesně podle vašich představ.

Břeclav

Zobrazit detail

Statek

Residence Tvrz Skočice nabízí romantický uzavřený statek obklopený krásnými loukami, rybníčkem a vesnickou atmosférou. Nabízí celkem 15 plně vybavených apartmánů s kuchyňkou (max.kapacita 45 míst), díky uzavřenému rozlehlému dvoru (cca 4 000 m²) je tak i ideálním místem na pronájem celého objektu a prožití tak svatebních radovánek v naprostém soukromí.

Skočice

Zobrazit detail

Stodola , Farma , Statek

Po několik generací zachovalou stodolu jsme přeměnili na kouzelné místo pro svatební obřady nebo společenské akce. Název našeho místa je odvozen od majestátní lípy, která stojí přímo u dřevěné stodoly. K areálu patří velká farma s dančí a jelení zvěří a pozemky s nádherným výhledem do širokého okolí. Při rekonstrukci byl zachován "starobylý" styl, ale s nádechy moderních prvků.

Čížkov

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Stodola , Statek

Statek Starý Týn je právě tím místem, které umíme proměnit ve vámi vysněné „místo svatební”. Kouzlo mu dodává už jeho poloha na samém okraji Starého Týna z něhož je nádherný-široký výhled do krajiny na panoramata Českého středohoří a malebné městečko Úštěk. Jedná se o statek rodinný, kde žijeme a pracujeme a tak jeho tvář a ráz je do velké míry zrcadlem našich snů a pohledů na Svět. Máte-li tedy chuť i vy snít svůj svatební sen v komfortním zázemí a současně v bezprostřední blízkosti nefalšované přírodní scenérie, tak už dále nehledejte - našli jste ho. U nás bude vaše svatba vaším dokonale splněným snem.

Litoměřice

Zobrazit detail

Statek

Vitajte v Abelande

Lozorno

Zobrazit detail

Sál, místnost , Statek

5.0

Zažite kúsok slovenského Toskánska v Modre. Levanduľové a ružové záhony, kamenné múriky aj vinohrady - to všetko sú nádherné kulisy pre váš svadobný deň Pod Gaštankou.

Modra

Zobrazit detail

Sál, místnost , Farma , Statek

Dolný Majer je usadlosť na okraji Senca v blízkosti Čiernej vody. Priestory nášho Majera Vám ponúkame v rámci organizácie svadobnej hostiny kompletne na prenájom počas celého víkendu. Svadobnú hostinu organizujeme v našej hlavnej sále, kde sa zmestí 60 svadobných hostí, čo zabezpečuje aj dostatočné miesto pre svadobný parket. Sme tu len pre Vás!

Senec

Zobrazit detail

Stodola , Farma , Statek

Zažijte svatbu přímo ve vinicích. Naše romantické místo se stylovou stodolou s kapacitou 80 osob se nachází v krásné vinařské oblasti Tekov. Propojení s venkovní terasou poskytuje další prostor i možnosti. Rozsáhlý areál je plný krásných zákoutí a jedinečných uměleckých děl s vinařskou tematikou. Hosté se mohou projet na elektrických vozech, uspořádat piknik ve vinicích nebo si vychutnat ochutnávku vína.

Levice

Zobrazit detail

Zámeček , Svatební stan , Chateau , Statek

Láska má veľa podôb a rovnako rozmanitý môže byť váš svadobný deň. Hovorí sa, že svadba je jeden z najkrajších dní života. Spomienky na túto krásnu udalosť plnú dojatia, veľkých slov a úprimnosti vytvoríme podľa vašich predstáv. Vy len vyslovte Vaše želania a ostatné nechajte na nás. O všetko sa postaráme, aby ste sa mohli venovať len sebe. Je to predsa deň, na ktorý budete spomínať celý život.

Rúbaň