Svadobné penzióny - priestory pre vašu svadbu

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 35

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Penzion

Vinné sklepy Skalák jsou tím nejlepším místem, pokud toužíte po svatbě, kde se bude vše odehrávat na jednou místě a vaší jedinou starostí je užít si nezapomenutelný den. Chcete prožít svatební den v romantickém a klidném prostředí obklopeni zelení? Pak je pro Vás areál Vinných sklepů Skalák jako stvořený. Rádi Vaši svatbu proměníme v krásný zážitek s výborným jídlem a vínem z naší produkce.

Skalka

Zobrazit detail

Penzion

Ideální místo pro vaši svatbu, oslavu nebo teambuilding Bezbariérový, eko objekt postavený s láskou a provoněný dřevem.. na samotě u lesa 🌲

Štítary

Zobrazit detail

Svatební stan , Koliba , Penzion

Vítejte v regionu Slovácka, v pohostinném kraji plném srdečných lidí. Náš krásný dřevěný srub se nachází v atraktivní lokalitě pod hradem Buchlov a v blízkosti zámku a zámecké zahrady Buchlovice.

Břestek

Zobrazit detail

Restaurace , Farma , Penzion , Statek

5.0

Selský dvůr je bývalá hospodářská usedlost, která prošla kompletní rekonstrukcí, o čemž se můžete přesvědčit na každém kroku. V současné době dostává zcela nový kabát.

Most

Zobrazit detail

Hotel , Chateau , Penzion

Historická vila obklopená anglickým parkem bude patřit jen Vám. Zažijete v ní neopakovatelnou atmosféru naprostého soukromí. Místo, kde se minulost snoubí s přítomností, pro Váš relax, romantiku, večírky i oslavy v naprostém soukromí. Je jen na Vás jaký způsob pobytu si u nás vyberete. Prožijte své zážitky ve Vile Austerlitz.

Vyškov

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Farma , Penzion , Statek

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Penzion

5.0

Prostředí originálně zrekonstruovaného venkovského sídla je stvořené pro neopakovatelné romantické chvíle v klidu venkova, avšak se vším komfortem a pohodlím. Postaráme se o vše, co si svatební den žádá. Celý čas tak strávíte na jednom místě bez zbytečných rošád.

Opava

Zobrazit detail

Rezort , Restaurace , Penzion

Borovinka Les Resort najdete v malé vesničce Domanín v blízkosti Bystřice nad Pernštejnem. Rozlehlá budova resortu se nachází uprostřed krásné krajiny, obklopena lesy, poli a rybníkem, a proto je ideálním místem pro pořádání svateb.

Žďár nad Sázavou

Zobrazit detail

Hotel , Rezort , Sál, místnost , Penzion

Areál Kocanda se nachází na krásném poklidném místě na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma. Specializujeme se zde na pořádání stylových svateb, firemních a soukromých akcí. Poskytujeme i ubytování pro individuální hosty. Jsme nejlépe opravenou památkou Jihomoravského kraje 2020 a vítěz kategorie penziony katalogu Amazing Places 2021.

Kravsko

Zobrazit detail

Penzion

Zažite svoj veľký deň v útulných priestoroch nášho penziónu. Možnosť výberu z dvoch sál s kapacitou... Práve teraz pri rezervácii získate prípitok na náš účet.

Veľký Krtíš

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Restaurace , Penzion

5.0

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách, je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Svadby sú plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku!

Horné Lefantovce

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Stodola , Restaurace , Penzion

5.0

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid v Bošanoch :)

Partizánske

Zobrazit detail

Penzion

5.0

Stvorené pre nezabudnuteľné okamihy. Aj tak je možno pomenovať očarujúce vnútro tohto meštianskeho domu. Či svadba, oslava, firemný teambuilding alebo iná príležitosť, priestory Krone sú skutočne dobrou voľbou.

Svätý Jur

Zobrazit detail

Sál, místnost , Restaurace , Penzion

To správne miesto pre Vašu svadobnú hostinu v rozprávkovom kraji Štiavnických vrchov.

Svätý Anton

Zobrazit detail

Zámeček , Sál, místnost , Svatební stan , Restaurace , Penzion

5.0

Veľký deň „D“, romantické prostredie, výnimočná kulisa, neopísateľná atmosféra, bezstarostné chvíle, parádna zábava - alebo svadba, ako sa patrí. Nie je to u nás len udalosť, ale osobitný pocit života, ktorý zdieľajú všetci zamestnanci, bez ohľadu na deň alebo ročné obdobie. Svadby jednoducho milujeme a radi ich robíme sedem dní v týždni, od začiatku až do konca roka.

Mierovo