Kontaktovat
chevron Zpět

Restaurace Salabka

Restaurace

Hlavní město Praha

Romantický ráj v pražské vinici

Kouzelná usedlost v srdci Prahy nabízí dokonalé prostředí pro Vaši svatbu. Užijte si romantiku zelené vinice, pohodlí našich apartmánů a těšte se na vynikající gastronomii pod vedením Petra Kunce a exkluzivní vína a destiláty z produkce Salabky.

Minimální konzumace pro sezónu 2024/25 je 250 000 CZK + DPH (10-24H), bez dalšího nájemného.

Informace o prostoru

SVATEBNÍ OBŘAD
Řekněte si své „ano“ v jedinečném prostředí obklopeném vinicemi a historií. Vyberte si svůj vysněný okamžik - buď v romantickém altánku uprostřed vinice, ve stylovém salonku vinařství nebo na vzdušné terase s dechberoucím výhledem.

PROSTORY PRO SVATEBNÍ HOSTINU
Pro svatební hostinu či večerní party jsou Vám k dispozici dvě patra s několika oddělitelnými prostory – v přízemí je to dvorana s krbem a tanečním parketem, v prvním patře pak hlavní prostor s výhledem na vinici a dále salonek pro posezení v soukromí. Nechybí ani částečně zastřešená terasa propojující restauraci s vinicí. Každé patro, stejně jako terasa, má svůj samostatný bar.

Kapacita celé restaurace pro svatební hostinu je až 120 hostů u restauračního druhu sezení a servírovaného menu. Rautově můžeme obsloužit 150-200 osob. Ve spojení s venkovní terasou může Salabka pohodlně hostit až 250 účastníků Vaší svatby.

Pro menší svatby do 40os lze využít salonek vinařství s možností rautu a grilování na nádvoří.

SVATEBNÍ HOSTINA
Restaurace Salabka nabízí možnost servírované hostiny s kapacitou do 120 osob. Můžete si vybrat dvou nebo tří chodové degustační menu doplněné o amuse bouche, pečivo a petit fours. Menu doporučujeme párovat s víny Salabka speciálně vybranými someliérem na dotvoření dokonalého zážitku snoubení jídla a vína. Vzorové servírované menu Vám rádi zašleme na vyžádání.

Stylové a pestré rautové pohoštění je na Salabce k dispozici pro kapacitu 20 až 250 hostů. Může se tak využít členitý prostor restaurace i venkovní terasa. Na terase nebo nádvoří pro Vás můžeme připravit grilování na grilu OFYR, pečení celého selete nebo marinované kýty. Vzorové rautové menu Vám rádi zašleme na vyžádání.

Hodnocení uživatelů

Poloha na mapě

K Bohnicím 8492, Praha-Troja, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.