Kontaktovat
chevron Zpět

Selský dvůr Braňany

Restaurace , Farma , Penzion , Statek

Most

Selský dvůr je bývalá hospodářská usedlost, která prošla kompletní rekonstrukcí, o čemž se můžete přesvědčit na každém kroku. V současné době dostává zcela nový kabát.

Informace o prostoru

Nabízíme možnost obřadu, ubytování, svatebního obědu, grilování, party, vše v jednom. Máme zde obřadní místnost, která lze využít v chladnějším nebo deštivém období. V našem salónku ke svatební tabuli usedne až 76 hostů. Kapacita osob pro celkovou párty je 100 lidí. Nejsme zde omezeni hlukem a ani časem pro dobu konání.

Pokud toužíte po obřadu v přírodě, nabízíme krásné a upravené nádvoříčko přímo u jezírka, které je obklopeno zelení a nezvanými zvířecími hosty stojícími opodál v Zoo koutku. Pro novomanželské focení či příjezd nevěsty je možné využít naše koně.

Zajistíme Vám přípravu svatebního místa dle Vašich požadavků. Se snoubenci řešíme celou svatbu individuálně. Nejlepší odměnou jsou pro nás šťastné páry, kterým splníme jejich představy a přání.

Hodnocení uživatelů

5.0

1 recenzí

Počátkem června jsme zde měli svatbu. Přípravy a rezervace termínu a ochota paní majitelky byla skvělá. Ve všem nám vyšla vstříc a náš výjimečný den D dopadl podle našich představ a plánů. Velmi ochotný personál, komunikace super 👍 Určitě doporučujeme budoucím snoubencům toto místo, jak pro obřad, tak i pro oslavu jejich výjimečného dne 😊

Petra Preslerová

5.0

Cenník

Položka Suma
Pronájem 30000,-
Výzdoba od 5000,-
Ubytování ( max.30os.) 550,-/noc/os.
Pronájem skákacího hradu 3000,-
Svatební školka pro děti od 400,-/os.
Focení s koňmi 1500,-

Poloha na mapě

Selský dvůr, Bílinská, Braňany, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.