Kontaktovat
chevron Zpět

Statek 100DOLA

Sál, místnost , Stodola , Statek

Luková

Krásné rodinné místo s velkou kapacitou ubytování. Vše na jednom místě, nikam nemusíte odjíždět, pouze si užívat svou rodinu a hosty. Připravíme vám dokonalý zážitek, který si vstup do manželství rozhodně zaslouží. V areálu preferujeme soukromí, po dobu svatby budete sami. Všechny věkové kategorie si na statku najdou své a cítí se zde jako doma. Pravidelně se nám stává, že se druhý den po svatbě nikomu nechce domů.

Průměrná cena za 1 hosta na kompletní služby svatebního dne: 3500Kč

Informace o prostoru

Statek se nachází na kraji vesnice v málo obydlené části. Místo, je tím pádem dokonalé pro soukromé akce. Svatby pořádáme od roku 2021 a moc nás to baví. Každým rokem statek vymazlíme ještě více pro váš dokonalý zážitek.

Otevřenost a prostor celého areálu může pohodlně využít až 200 osob. Velká zahrada a vnitřní dvůr nabízejí dokonalé zázemí pro venkovní zábavu i odpočinková místa. Romantická zákoutí pro krásné fotky a klidné místečka pro chvíle samoty najdete v celém areálu.

Hlavním sálem je stará stodola, která pojme k servírované hostině až 100 hostů. Při vyšší účasti doporučujeme raut. Součástí stodoly je hlavní bar, taneční parket, el. připojení pro Dj, nebo kapelu, stoly a židle jsou také součástí nájmu. Výzdobu a dekorace pro vás rádi připravíme. Samozřejmě také můžeme zcela nechat prostor nevěstám a jejich týmům. Vše se dá domluvit dopředu. Statek nabízí základní dekorace jako jsou ubrusy, běhouny, vázy, etažéry k vypůjčení. Stodola je pouze sezónní, není vytápěná. V chladnějších obdobích roku (jaro, podzim), lze využít výhřevné lampy.

Druhým sálem statku je hospůdka, kde se dá v chladných částech roku topit. Pokud nebudete mít štěstí na sluníčko (ale budete vám štěstí pršet z nebe), z hospůdky se stává teplá zóna pro zimomřivé. Hospůdka má kapacitu cca 50 osob, nabízíme ji pro svatby, oslavy, narozeniny či splnění celoročně. Podávají se zde snídaně po prohýřené svatební noci. V létě je zde příjemně chladno a tak přijde vhod pivečko z druhého baru, který je zde umístěn. Pokud se rozhodnete podávat raut v této místnosti, vytvoříte tak klidovou jídelní zónu.

Omezení hluku u nás není, bavíme se až do rána. Po odehrání kapely a Dj. si lze dopřát hudbu z velkého boxu, kam snadno připojíte pouze telefon, či tablet.

Ubytování v areálu je k dispozici pro 50 osob. V blízkosti provozujeme další ubytovací zařízení, pro hosty nad kapacitu statku. Další ubytování máme ve městě. Rádi vám zajistíme i svatební taxi.

Celý svatební víkend se o vás rádi postaráme. Zařídíme veškeré služby spojené se svatbou. Jídlo, pití, sladké, výzdobu, kytky, koordinaci, Dj, vizážistku,…atd. Vše co si budete přát vám rádi splníme. Pokud máte své dodavatele, lze se domluvit na kombinaci. Každý pár je jiný a má jiná přání. Jsme ochotni o všem debatovat a přizpůsobit nabídku přímo snoubencům na míru. Nepracujeme přes agenturu, vše řešíte a ladíte přímo s majiteli a jejich týmem.

Slavobrána na zahradě je umístěna u velkého starého ořešáku. K obřadnímu místu se přichází přímo ze dvora, kde se odehrává vítání hostů, přes chodbičku budovy, po starých schodech. Brána, lavice i stolek jsou také součástí nájmu.

V případě deštivého dne lze svatební obřad udělat v krytých částech objektu, například v průjezdu, ve zmíněné hospůdce, nebo můžete využít stodolu. Hosté (i ve velkém počtu) nestrádají pokud prší, máme dostatek krytých místeček.

Děti jsou u nás vítány. Všechny věkové kategorie si na statku příjdou na své. Malá dítka ocení pískoviště ve dvoře, dětskou herničku, nebo skluzavku v zahradní části. Trampolína pro odvážné také nechybí a ti větší mohou využít fotbal, basket a jiné. Pro milovníky akčních her (z gauče) máme tajně schován Playstation. Dětem přizpůsobujeme také snídaně Donuty, dětské přesnídávky, jogurtíky a jiné ocení i někteří velcí hosté. Rádi zajistíme hlídání dětí, aby jste si mohli svatbu dokonale užít.

Dospělí hosté si v areálu při pivečku rádi zahrají fotbálek, šipky, nebo mohou zkusit střílet z luku. Neo po domluvě mohou využít kulečník a jiné pánské aktivity.

Podporujeme osobní komunikaci a nemáme Wi-Fi. Nenajdete u nás ani TV na pokojích. Chceme, aby se všichni hosté bavili a to doslova. Off-line prostor ocení všechny věkové kategorie.

Srdečně vás zveme na osobní prohlídku s majiteli. Stačí nás kontaktovat a domluvit se. Pro ceník a další ifo. pište na email: studiomodetika@gmail.com nebo volejte 724 922 700.

Martina a Jonáš Jirgesovi.

Hodnocení uživatelů

4.5

6 recenzí

Nejkouzelnější svatební místo, které jsme mohli vybrat na naši svatbu! Mile rádi touto cestou doporučujeme dále všem, kteří o tomto místě uvažují! :-) Už při první návštěvě místa a jednáním s majiteli jsme měli jasno, že náš den budeme mít právě zde. Domluva s majiteli byla bezproblémová, odezva na zprávy vždy rychlá a nic nebyl problém vyřešit. Rádi jsme také využili doporučení na dodavatele na jídlo a na sladké, se kterými jsme také byli nad míru spokojeni. Celý svatební víkend se nesl v pohodové atmosféře, kdy jsme v pátek začali večerním grilováním v kruhu rodiny a zakončili jsme ho báječnou snídaní v neděli dopoledne. Moc si ceníme především volnosti, kterou jsme při plánování na tomto místě měli, ať už se týkala výběru dodavatelů, různých změn či časů příjezdu, odjezdu hostů. Všichni jsme si celý svatební víkend užili na jedničku a ještě jednou Vám touto cestou moc děkujeme!

Šárka

5.0

S manželem doporučujeme tento statek jako nádherné místo pro svatbu. Hosté a rodina byli nadšeni s místem, bylo to kouzelné. Bylo o všechny dobre postaráno, ubytování také bylo zajištěno přímo na statku. Radi se opět zastavíme na statku. Děkujeme. ❤️❤️

Tereza

5.0

Měli jsme úžasnou dvojitou svatbu, 4 ze 4 novomanželů doporučují statek 100DOLA

Jaroslav

4.0

Na Statek 100DOLA jsem zavítala letošní sezónu jakožto svatební fotografka a místo se mi velice líbilo. :) Citlivě zrekonstruovaná usedlost nabízí dostatek soukromí a rozhodně svatba zde bude stát za to. Příjemní majitelé ke všemu jako bonus. Doporučuji.

Lenka

5.0

Naprosto nádherná, s citem zrestaurovaná, hospodářská usedlost. Stavby uzavírají vnitřní dvůr, který poskytuje soukromí. Zůčastnil jsem se zde svatby. V červencovou sobotu padaly teplotní rekordy, zatímco mi jsme si vegetili v příjemném chládku stodoly. Hračkárna pro děti, krásné pokoje, vířivka, všude čistota.. Doufám, že se na toto krásné místo ještě podívám. Četl jsem negativní recenzi, že majitel byl nepříjemný a arogantní. S tím rozhodně nemohu souhlasit. Jak majitel tak veškerý personál, byla parta skvělých usměvavých sympatických lidí. Na pobyt na STATKU 100DOLA budu vždy vzpomínat jen v tom nejlepším a vřele Vám jej doporučuji!

Petr

3.0

Genus Loci! Malebné miesto, kde na vás dýchne pohoda. Citlivo zrekonštruovaný celý objekt stodoly. Objavujte zákutia, kde môžete relaxovať a užívať offline čas. Extrémne milý manželský pár, ktorý pracuje s plným nasadením. Mysleli na každý mini detail, plnili všetky priania a prichádzali s novými, aby svadba prebehla skvele. A to som pozorovala len ako hosť. Dali si záležať na tom, aby sa u nich veľký i malý človek cítil dobre a vítaný. Tak si to vážme a správame sa, ako by sme chceli, aby sa správala návšteva u nás doma. Držím palce, nech sa darí mať spokojných návštevníkov, ako sme boli my. 💕

Kristina

5.0

Poloha na mapě

Luková u Rudoltic v Čechách, Luková-Damníkov, Česko

Kontaktujte přímo dodavatele

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší žádosti. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.