Nájdite svoj vysnívaný svadobný hotel

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 44

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Svatební stan , Restaurace

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra hlavního města Prahy. Ubytování ve stylově zařízených pokojích,restauraci s letní terasou, klimatizovaný svatební Sál, relax centrum a rozsáhlé parkoviště. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Karlštejn

Zobrazit detail

Hotel , Chateau , Penzion

Historická vila obklopená anglickým parkem bude patřit jen Vám. Zažijete v ní neopakovatelnou atmosféru naprostého soukromí. Místo, kde se minulost snoubí s přítomností, pro Váš relax, romantiku, večírky i oslavy v naprostém soukromí. Je jen na Vás jaký způsob pobytu si u nás vyberete. Prožijte své zážitky ve Vile Austerlitz.

Vyškov

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Náš rodinný hotel je oázou klidu, odpočinku a pravým místem pro VÁŠ velký den. Nachází se uprostřed dechberoucí Brdské krajiny jen hodinu od Prahy. Celý areál lze pronajmout exkluzivně jen pro Váš svatební den. Vše na jednom místě. Kapacita až 100 míst. Obřad na zahradě v lese nebo u rybníka. Kompletní catering. Domácí kuchyně. Prostorná zahrada s venkovním altánem pro 100 osob.

Příbram

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost

Hotel Ariston & Ariston Patio disponuje ideální polohou, a to v těsné blízkosti obchodního a historického centra Prahy, pouze 3 zastávky tramvají od Václavského náměstí a Prašné brány, nedaleko Hlavního nádraží. V hotelu se nachází prostorný historický sál s kapacitou až 200 osob, který je ideální pro pořádání svateb či jiných společenských akcí.

Hlavní město Praha

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

Představujete si svoji svatbu klidnou, bez stresu, ale přesto plnou krásných emocí, dobrého jídla a spousty zážitků, které vás budou provázet celým životem? Zpečeťte svoji lásku v moderním prostředí, krásné přírodě, a současně v jednom z nejvyhlášenějších a nejvyhledávanějších hotelů. Váš svatební den se stane nezapomenutelným nejen pro vás, ale i pro vaše hosty.

Brno

Zobrazit detail

Hotel , Zámek , Sál, místnost , Restaurace , Chateau

Vážení a milí snoubenci, zpečeťte svoji lásku v zámeckém prostředí nebo v krásné přírodě. Váš svatební den se tak stane nezapomenutelným nejen pro Vás, ale i pro Vaše hosty. Rádi se o Vás postaráme a maximálně se vynasnažíme, aby Váš den byl dle Vašich představ a Vy jste se mohli už jen nechat hýčkat.

Jihlava

Zobrazit detail

Hotel , Rezort , Sál, místnost , Penzion

Areál Kocanda se nachází na krásném poklidném místě na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma. Specializujeme se zde na pořádání stylových svateb, firemních a soukromých akcí. Poskytujeme i ubytování pro individuální hosty. Jsme nejlépe opravenou památkou Jihomoravského kraje 2020 a vítěz kategorie penziony katalogu Amazing Places 2021.

Kravsko

Zobrazit detail

Hotel , Restaurace

5.0

HOTEL ZLECHOV JE UNIKÁTNÍM MÍSTEM PRO VÁŠ SVATEBNÍ DEN Každou svatbu řešíme individuálně k plné spokojenosti zákazníka. Postaráme se, aby Váš den byl jedinečný a vše proběhlo dle Vašich představ. - Hotel je umístěn v klidné oblasti na břehu Plumlovské přehrady s nádherným výhledem na vodní hladinu - Sál disponuje kapacitou až pro 100 osob - Parkování s kamerovým záznamem přímo před hotelem, další prostor pro parkování v blízkých dvou zálivech poblíž hotelu

Plumlov

Zobrazit detail

Hotel , Rezort , Restaurace

Ostrov krásnej prírody a pokoj od dennej pracovnej rutiny si viete užiť práve tu u nás na Malvázii, v tomto jedinečnom priestore. Sme pripravení komplexne vám zabezpečiť vašu svadbu. Tešíme sa na vás.

Prievaly

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Stodola , Restaurace , Penzion

5.0

Plánujete svadbu a hľadáte romantické miesto s neopakovateľnou atmosférou? Možno ste si vysnívali, že do novej etapy života vstúpite ako princ a princezná – v tom prípade je ideálnym miestom pre usporiadanie svadobnej hostiny práve Hotel Dávid v Bošanoch :)

Partizánske

Zobrazit detail

Hotel , Zámeček , Restaurace , Chateau

5.0

Zrekonštruovaný barokový Kaštieľ sa nachádza len necelých 10 km od Žiliny v malej dedinke Gbeľany. Pôvabný a elegantný kaštieľ ponúka jedinečné a romantické prostredie pre vašu svadbu, na ktorú budete spomínať celý život.

Gbeľany

Zobrazit detail

Hotel

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších dní v živote. Zvoľte si pre tento deň unikátne horské prostredie s nádherným panoramatickým výhľadom na štíty hôr. Osobitá atmosféra, ktorá mení každý okamih na výnimočný. Pomôžeme Vám s plánovaním, poradíme pri zostavení svadobného menu, zabezpečíme výzdobu a doladíme každý detail na ktorom záleží. Presklené priestory Hotela GREEN*** plné slnka sú vhodné na menšie i veľké svadby s kapacitou do 90 osôb.

Dolný Kubín

Zobrazit detail

Hotel , Zámeček , Zámek , Sál, místnost

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK, zrekonštruovaný zámok z 13. storočia, sa nachádza len 20 km od Bratislavy, v centre mesta Pezinok, obkolesený zámockým parkom. Jeho súčasťou je PALACE ART HOTEL, ktorý ponúka jedinečné ubytovanie v 48 izbách a apartmánoch, zážitkovú gastronómiu a veľkolepé spoločenské priestory s najväčšou Zlatou sálou Kataríny Pálffy pre 200 hostí.

Pezinok

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost

Svadba je jedným z najdôležitejších dní dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoje životy. Našim najväčším prianím je, prispieť k tomu, aby tento moment bol pre Vás nezabudnuteľným a dokonalým. Ak si vyberiete práve naše svadobné priestory, urobíme všetko pre to, aby ste na tento deň vždy s láskou spomínali.

Kysucké Nové Mesto

Zobrazit detail

Hotel , Sál, místnost , Restaurace

👉Ponúkame vám skvelú možnosť prenajať si naše priestory, ktoré sú ideálne pre akékoľvek oslavy. 🥂 Bez ohľadu na to, či ide o svadbu, narodeniny, promócie alebo rodinné stretnutia, urobte si z nich nezabudnuteľné udalosti! 🥰

Námestovo