Obrady a svadby | Svadobné rezorty

Datum
Místo

alebo

Počet nalezených prostor: 26

Zobrazit detail

Rezort , Stodola , Statek

5.0

Stodola Plástovice je perfektním místem v srdci jižních Čech, kde je prostor pro lásku, něžnost a vzájemnou pospolitost. Díky 10 leté zkušenosti v oblasti svatebních realizací našeho provozovatele, jsme na Stodole připraveni tento nezapomenutelný okamžik udělat přesně takový, jaký jste si ho vysnili … protože my v lásku věříme.

Sedlec

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost

To vhodné svatební místo pro Vás

Markvartovice

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Penzion

Vinné sklepy Skalák jsou tím nejlepším místem, pokud toužíte po svatbě, kde se bude vše odehrávat na jednou místě a vaší jedinou starostí je užít si nezapomenutelný den. Chcete prožít svatební den v romantickém a klidném prostředí obklopeni zelení? Pak je pro Vás areál Vinných sklepů Skalák jako stvořený. Rádi Vaši svatbu proměníme v krásný zážitek s výborným jídlem a vínem z naší produkce.

Skalka

Zobrazit detail

Rezort , Stodola , Restaurace , Statek

Výjimečné prostory pro Vaši výjimečnou událost!

Rakovník

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Penzion

5.0

Prostředí originálně zrekonstruovaného venkovského sídla je stvořené pro neopakovatelné romantické chvíle v klidu venkova, avšak se vším komfortem a pohodlím. Postaráme se o vše, co si svatební den žádá. Celý čas tak strávíte na jednom místě bez zbytečných rošád.

Opava

Zobrazit detail

Rezort , Restaurace , Penzion

Borovinka Les Resort najdete v malé vesničce Domanín v blízkosti Bystřice nad Pernštejnem. Rozlehlá budova resortu se nachází uprostřed krásné krajiny, obklopena lesy, poli a rybníkem, a proto je ideálním místem pro pořádání svateb.

Žďár nad Sázavou

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Stodola , Statek

Statek Starý Týn je právě tím místem, které umíme proměnit ve vámi vysněné „místo svatební”. Kouzlo mu dodává už jeho poloha na samém okraji Starého Týna z něhož je nádherný-široký výhled do krajiny na panoramata Českého středohoří a malebné městečko Úštěk. Jedná se o statek rodinný, kde žijeme a pracujeme a tak jeho tvář a ráz je do velké míry zrcadlem našich snů a pohledů na Svět. Máte-li tedy chuť i vy snít svůj svatební sen v komfortním zázemí a současně v bezprostřední blízkosti nefalšované přírodní scenérie, tak už dále nehledejte - našli jste ho. U nás bude vaše svatba vaším dokonale splněným snem.

Litoměřice

Zobrazit detail

Hotel , Rezort , Sál, místnost , Penzion

Areál Kocanda se nachází na krásném poklidném místě na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma. Specializujeme se zde na pořádání stylových svateb, firemních a soukromých akcí. Poskytujeme i ubytování pro individuální hosty. Jsme nejlépe opravenou památkou Jihomoravského kraje 2020 a vítěz kategorie penziony katalogu Amazing Places 2021.

Kravsko

Zobrazit detail

Rezort , Stodola , Koliba

5.0

Areál Ekomy sa nachádza len 4 km od mesta Zvolen, v krásnej prírode Sekierskej doliny. Tradičné priestory salaša a obklopujúci les navodí romantickú atmosféru, ktorá pri svadbe nesmie chýbať.

Zvolen

Zobrazit detail

Hotel , Rezort , Restaurace

Ostrov krásnej prírody a pokoj od dennej pracovnej rutiny si viete užiť práve tu u nás na Malvázii, v tomto jedinečnom priestore. Sme pripravení komplexne vám zabezpečiť vašu svadbu. Tešíme sa na vás.

Prievaly

Zobrazit detail

Rezort

V Demänová Rezort zažijete jedinečnú svadbu, na ktorej vám budú svedkom čarokrásne liptovské hory. Naše elegantné sály sú pripravené uspokojiť vaše najvyššie očakávania a podčiarknuť krásu vášho veľkého dňa. Sme tu pre vás od začiatku do konca, aby sme zabezpečili, že každý detail vášho svadobného dňa bude dokonalý. Náš tím skúsených profesionálov sa postará o všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli naplno užívať radostný okamih vašej svadby.

Liptovský Mikuláš

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Restaurace , Penzion

5.0

Svadba nie je len o oblečení v krásnych bielych šatách, je to neskutočne významný životný krok, ktorý znamená začiatok novej kapitoly. Je to deň, keď sa dvaja ľudia verejne zaviažu zdieľať svoje životy – v dobrom aj zlom. Symbolizuje lásku, ale tiež dôveru, partnerstvo a budovanie spoločnej budúcnosti. Svadby sú plné radosti, vzrušenia a očakávania, čo nás v manželstve čaká. Prijmite našu gratuláciu k tomuto úžasnému míľniku!

Horné Lefantovce

Zobrazit detail

Zámeček , Zámek , Rezort , Chateau

Vitajte na mieste, kde sa snúbi dejinami nadýchaný priestor so štýlom. Srdečne Vás vítame v historickom Kaštieli Petrovany z 18.storočia, barokovo–klasicistickom sídle baróna Alfonza Vécseyiho a grófa Františka Klobušického. Svojim romantickým, dejinami nadýchaným duchom a rozľahlým čarovným parkom s jazierkom, ponúka jedinečný priestor pre organizovanie svadieb.

Petrovany

Zobrazit detail

Rezort , Sál, místnost , Koliba

Rezort Oravský Háj sa vyníma v oklopení nádhernej oravskej prírody. Rozsiahli rezort ponúka ideálne miesto pre vysnívanú svadbu presne podľa Vašich predstáv. Svadobné priestory s výhľadom na okolie, vynikajúca gastronómia a jedinečná atmosféra zaručia nezabudnuteľnú svadbu pre Vás a Vašich hostí.

Brezovica

Zobrazit detail

Rezort

5.0

Hľadáš dokonalý priestor pre svadbu? Sme zmodernizovaný rezort, ktorý sa kvalitou služieb a servisu vyrovná Top hotelom za priaznivejšie ceny.

Pružina