Trendy svadba v stodole | Ponuka priestorov

Datum
Místo

Počet nalezených prostor: 24

TOP

Zobrazit detail

Stodola

Stodola Suška je krásná zámecká stodola. Nachází se na okraji malebné obce Kravsko nedaleko Znojma. Kdysi sloužila k sušení obilí, dnes je z ní svatební místo s jedinečnou atmosférou.

Kravsko

Zobrazit detail

Stodola

Jsme STODOLA – jsme jiná STODOLA. Ta, do které nemusíte jet desítky kilometrů z Prahy, ta, kde se špatně shání cateringová společnost a kam si musíte přivézt suroviny i pití, kde si budete muset zkontrolovat i malé věcičky, aby vám nakonec nechyběly. Jsme STODOLA pro ty, kteří chtějí mít se svatbou co nejméně starostí, mít na jednom místě svatební obřad, místo pro hostinu i zábavu do ranního kuropění a pohodlné ubytování pro hosty.

Praha-západ

Zobrazit detail

Stodola

Ve stodole mezi smrky tvoříme nejkrásnější vzpomínky – kde láska roste jako stromy a štěstí se větví v každém okamžiku. Jediná stodole v ČR s neomezeným proseccem či kávou v den Vaší svatby!

Černovice

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Farma , Penzion , Statek

Místo, kde můžete mít svatební obřad venku, nebo v případě nepřízně počasí ve svatebně vyzdobené stodole plné světýlek, stropem s baldachýny a křišťálovým lustrem.

Lhota pod Libčany

Zobrazit detail

Stodola

Řekněte si ANO ve vinařství! Spojte své životy mezi vinicemi, které vás okouzlí v každém ročním období. Na jaře křehkou krásou, v létě mohutnou zelenou slavobránou a na podzim sladkými hrozny. To vše na jižní Moravě jen kousek od centra královského města Znojma. Náš vinařský dvůr nabízí soukromí i místo na obřad, hostinu a zábavu pod širou oblohou i ve stylovém interiéru až pro 70 lidí. Bez stresujících přesunů, vše pěkně na jednom místě.

Znojmo

Zobrazit detail

Sál, místnost , Stodola , Statek

4.5

Krásné rodinné místo s velkou kapacitou ubytování. Vše na jednom místě, nikam nemusíte odjíždět, pouze si užívat svou rodinu a hosty. Připravíme vám dokonalý zážitek, který si vstup do manželství rozhodně zaslouží. V areálu preferujeme soukromí, po dobu svatby budete sami. Všechny věkové kategorie si na statku najdou své a cítí se zde jako doma. Pravidelně se nám stává, že se druhý den po svatbě nikomu nechce domů.

Luková

Zobrazit detail

Stodola

Dvůr Tuchotice je krásná kamenná stodola s jedinečnou atmosférou, zasazená do romantické zahrady plné růží.

Vidice

Zobrazit detail

Stodola , Statek

5.0

Svatba přesně podle vašich představ.

Břeclav

Zobrazit detail

Stodola , Farma , Statek

Po několik generací zachovalou stodolu jsme přeměnili na kouzelné místo pro svatební obřady nebo společenské akce. Název našeho místa je odvozen od majestátní lípy, která stojí přímo u dřevěné stodoly. K areálu patří velká farma s dančí a jelení zvěří a pozemky s nádherným výhledem do širokého okolí. Při rekonstrukci byl zachován "starobylý" styl, ale s nádechy moderních prvků.

Čížkov

Zobrazit detail

Sál, místnost , Svatební stan , Stodola , Restaurace

Řekněte si své ano v romantické atmosféře malého zámku uprostřed folklórní vesnice v nádherné zahradě blízko historického centra Prahy. Váš pohádkový den si zaslouží pohádkové prostředí. Unikátní přírodní areál ve stylu selského dvora, jako by jej namaloval sám Josef Lada, je jenom 5 minut od Smíchova.

Hlavní město Praha